KONST / Litografier / Färglitografi 10928060
*
nr 1092 8060
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), 11/160, bladets mått: 51x38
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 19:04:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 18:54:50
1
Vinnande bud
27/2 19:00:12
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Berndt Wennström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: berndt wennström färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Berndt Wennström
nr 1092 8060
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), 11/160, bladets mått: 51x38
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/2 18:54:50 | 1 | Vinnande bud |
| 27/2 19:00:12 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Berndt Wennström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: berndt wennström färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



